KĄ APIE MUS MANO MŪSŲ KLIENTAI?

“Džiugu, kad viskas praėjo sklandžiai. Ačiū už viską.” Chris Spronk

 

Daniela Sabaliauskaite

Su Nord finance dirbame jau keletą metų ir efektyviai bendradarbiaujame steigdami klientams įmones Kipre bei kitose valstybėse.

Siekiame geriausio rezultato ir esame savo srities specialistai.

Rekomenduoju šią įmonę ir jos kolektyvą kaip patikimus partnerius.

Tadas Gaizutis

Logistics manager MoveoUK Ltd

Tikrai jau ne vieną kartą minėjome, kad likome labai patenkinti profesionaliu ir greitu aptarnavimu. Tikrai Jūsų įmone rekomenduosiu kolegoms, jei jiems reikės tokios pagalbos. Ačiū už puikiai atliktą darbą.

Gintaras Galinis

Managing Director

Asmeniškai pasakysiu, kad esame patenkinti jūsų profesionaliomis paslaugomis mums padedant atidaryti įmonę Lietuvoje. Puikus servisas, visada suteikta profesionali ir draugiška info bet kuriuo klausimu..! Reikalui esant būtinai jūsu įmonę ir pačią Airidą parekomenduosime ir kitiems mūsų “žmonėms”.

Elena

IBCC Company Formations Limited

Thank you again for your good service!

Ojike S.

Vadovas VIVINETA BALTIC UAB

Labai dėkoju už jūsų efektyvų darbą, kuris man sutaupė tiek laiko, tiek pinigų, kuriuos būčiau išleidęs kelionei dėl šių reikalų. Aš labai labai tai vertinu.

Kęstutis Kupšys

Asociacija "Už sąžiningą bankininkystę"

Miela Airida, galiu pasakyti tik pozityvius žodžius Jūsų ir Jūsų bendrovės adresu. Nusiskundimų neturiu, ir jų negali būti, kai Jūs taip sąžiningai atliekate savo pareigas.

Dėkui, kad mūsų įstaigai padėjote rasti puikų “virtualaus adreso” sprendimą. Tikrai prie progos rekomenduočiau Jūsų bendrovę, tik kad, suprantama, pačių paslaugų poreikis būna labai retas, nes gi ne kasdien steigiamos įmonės. 🙂 Kita vertus, kai mums prireikė pakeisti vienos VšĮ adresą, Jūs ir vėl mums puikiai padėjote už parankią kainą – iki šiol esu dėkingas už tai!

Arūnas Šarka

Advokatas/ Attorney at Law/ Rechtsanwalt

Viskas labai labai neblogai. Greitis puikus. Kokybė gera.

Ksenija Kosilova

Project Manager UNITED AGENTS LATVIA

We have established a business relationship with UAB NordFinance from the very beginning of our work, and since then we have been in partnership working towards common goals and successfully providing our services in the Baltic States.

During the whole period of our cooperation NordFinance team has been greatly helpful, always with a positive attitude and excellent work ethic toward both our clients and personnel. The team consists of highly skilled professionals in the fields of business consulting, tax advisory, and the Commercial Law.

I express my recommendation for UAB NordFinance, and especially Mrs. Airida Žitkute, without hesitation.

NORITE PALIKTI ATSILIEPIMĄ?